Zgłoszenia na Festiwal Zaczarowanej Piosenki !

Hanna Banaszak, Maria Sadowska, Krystyna Prońko, Krzysztof Cugowski, Adam Nowak i Łukasz Łyczkowski z The Voice of Poland wystąpią z finalistami 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki!

Przedłużamy eliminacje do 25.03!

Na prośbę bardzo wielu osób niepełnosprawnych, które kochają śpiew, przedłużamy termin nadsyłania zgłoszeń do 14. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Czekamy na nie do 25 marca.Jest jeszcze szansa. Hanna Banaszak, Maria Sadowska, Krystyna Prońko, Krzysztof Cugowski, Adam Nowak i Łukasz Łyczkowski czekają na Was. Jeśli chcecie spełnić swoje muzyczne marzenia, wziąć udział w warsztatach muzycznych i zaśpiewać w telewizji z wielkimi gwiazdami, wystartujcie w naszym konkursie. To może być niezapomniana przygoda!

Konkurs rozgrywany jest w dwóch kategoriach wiekowych: dziecięcej (10-16 lat) oraz młodzieży i dorosłych (powyżej 16. roku życia). Ze wszystkich osób, które, do 25 marca 2018 r., nadeślą zgłoszenie oraz nagraną przez siebie – na płytę dvd – dowolną polską piosenkę, jury wybierze 32 szczęśliwców. Wystąpią oni w koncercie półfinałowym naszego Festiwalu, w warszawskich Łazienkach. 12 osób, które zaprezentują się najlepiej, otrzyma zaproszenie na warsztaty wokalne do Krakowa. Potem, na Rynku Głównym, walczyć będą o cenne nagrody. Przebieg festiwalowych zmagań relacjonować będzie telewizyjna „Dwójka”.

Jak co roku najlepsi otrzymają Statuetki Zaczarowanego Ptaszka oraz stypendia finansowe na rozwój talentu wokalnego.

Jeśli kochasz śpiewać, rozwijasz swoją pasję i nie wyobrażasz sobie życia bez muzyki, weź udział w naszym ogólnopolskim konkursie!

Festiwal Zaczarowanej Piosenki to wspólne przedsięwzięcie Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Telewizji Polskiej SA, realizowane przy wsparciu Narodowego Centrum Kultury i PFRON. Festiwal opieką artystyczną otacza Irena Santor.

Patronat Honorowy nad Festiwalem roztacza Małżonka Prezydenta RP – Agata Kornhauser – Duda.

Na zgłoszenia czekamy do 25 marca 2018 r. pod adresem:
Festiwal Zaczarowanej Piosenki
Telewizja Polska SA
ul J. P. Woronicza 17
00-999 Warszawa

Wszystkie informacje dostępne są na www.zaczarowana.pl oraz pod numerem telefonu 22 5478791